Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.

Pravidla použití

Nakládání s obsahem stránek www.portaljazyku.cz, které jsou chráněny autorským právem, se řídí zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění. Chcete-li kterýkoliv zveřejněný materiál převzít dle §34 (1) c), případně jej dále šířit jiným způsobem, vyžádejte si prosím předem souhlas provozovatele či autora. Bez jeho souhlasu není převzetí dovoleno.

Provozovatel serveru (Ing. Roman Šibl, IČ: 74202456) zaručuje všem uživatelům serveru ochranu jejich osobních údajů.

Provozovatel neshromažďuje žádné osobní údaje, které mu uživatelé sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání komentářů k článkům). Dobrovolným poskytnutím osobních údajů dávají uživatelé souhlas k tomu, aby provozovatel serveru s poskytnutými údaji nakládal v rozsahu nezbytném k řádnému provozování webových stránek, včetně zpřístupňování jejich obsahu veřejnosti nebo jeho poskytování jiným osobám a správy a archivace článků a názorů k nim, a to po celou dobu takové činnosti.

Copyright © 2007.

Všechna práva vyhrazena.

překlady a překladatelé