Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.

O portálu

Co je www.portaljazyku.cz?

www.portaljazyku.cz je informační portál zaměřený na jazykové vzdělávání především v České republice. Neopomíjí témata týkající se vzdělávání v širším významu. Uživatelé zde najdou užitečné studijní a výukové materiály, texty, dokumenty i pozvánky na různé akce. Informace zprostředkováváme formou hypertextových odkazů nebo autorských textů. Součástí portálu je také inzertní servis.


Proč vznikl projekt www.portaljazyku.cz?

Máme zkušenosti s provozováním webových stránek www.jazykove-skoly.cz a www.kurzy-jazykove.cz. Vysoká návštěvnost těchto stránek ukazuje na rostoucí zájem uživatelů o studium cizích jazyků. Oba weby však představují spíše vyhledávací databáze a chybí zde podrobnější informace o jazykovém vzdělávání. Na internetu sice funguje několik zdařilých tematicky zaměřených webů, žádný z nich však podle našeho názoru nepokrývá problematiku komplexně a neobsahuje vždy aktuální informace. Rozhodli jsme zúročit naše zkušenosti s tvorbou stránek i s redakční prací a vytvořili jsme vlastní portál o jazykovém vzdělávání.


Jaké je poslání projektu?
Jaké cíle sleduje?

Smyslem realizace tohoto projektu je podporovat celoživotní vzdělávání a rozvoj jazykových kompetencí všech lidí bez rozdílu věku. Naším hlavním cílem je podávat uživatelům komplexní a aktuální informace v oblasti jazykového vzdělávání i v oblasti vzdělávání v širším slova smyslu.


Cílová skupina

Obsah stránek Portálu jazyků je určen především žákům, studentům a učitelům cizích jazyků na základních, středních, jazykových, vyšších odborných a vysokých školách. Užitečným zdrojem může být pro lektory a metodiky jazykového vzdělávání, rodiče žáků a studentů.


Chcete také publikovat na Portále jazyků?

Pokud byste měli zájem uveřejňovat zde vlastní články, studie, výukové materiály, cizojazyčné texty apod., napište na siblova(zavináč)portaljazyku.cz (Jitka Šiblová). Zřídíme Vám uživatelský účet a můžete publikovat pod vlastním jménem či pod hlavičkou vlastní organizace.

V případě zájmu o umístění reklamy nebo o jinou formu komerční spolupráce, pište na adresu info(zavináč)portaljazyku.cz (Roman Šibl).překlady a překladatelé