Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | e-Learning | Výukové materiály | GUIDE TO face2face INTERMEDIATE COURSE BOOK TO PREPARE FOR CITY & GUILDS IESOL, ISESOL ACHIEVER B1 LEVEL

GUIDE TO face2face INTERMEDIATE COURSE BOOK TO PREPARE FOR CITY & GUILDS IESOL, ISESOL ACHIEVER B1 LEVEL

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

City & Guilds, Cambridge University Press: Manuál pro připravu studentů na mezinárodní zkoušky City & Guilds Achiever B1 s použitím učebnice face2face intermediate, CUP.

S radostí oznamujeme, že pilotní verze Manuálu pro přípravu studentů na jazykové zkoušky City & Guilds IESOL/ISESOL Achiever B1 s použitím učebnice face2face intermediate vydané nakladatelstvím CUP, byla po několika měsících intenzivní práce dokončena. Manuál je určen jak pro učitele, kteří mají s přípravou na zkoušky již zkušenosti, tak pro učitele, kteří právě začínají.

V Manuálu naleznete podrobně zpracované tabulky pro písemnou a ústní zkoušku, které ukazují, do jaké míry určitá cvičení z učebnice face2face intermediate korelují s formátem úkolů testovaných dovedností zkoušky City & Guilds pro úroveň B1.

Manuál lze zdarma stáhnout na: http://www.englishbooks.cz/kurzove-ucebnice/priprava-na-jazykove-zkousky/city-guilds/guide-to-face2face-to-prepare-for-city-guilds-achiever-b1.html
Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg