Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | e-Learning | Výukové materiály | Angličtina v mobilu: zábavně a interaktivně

Angličtina v mobilu: zábavně a interaktivně

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Láká vás Velká Británie a cestování? Bojíte se, že vás vaše angličtina na cestách  zradí? British Council nedávno přišel se šikovnými aplikacemi pro chytré telefony: stačí, když si zalistujete v iPhone Store a vyhledáte British Council. Potom si můžete najít různé užitečné aplikace, např. "LearnEnglish Elementary", "Big City", "MyWordBook".

LearnEnglish Elementary
funguje jako podcast. Obsahuje různé typy konverzací v nejrůznějších situacích. Můžete si nejen otestovat, jak rozumíte mluvenému slovu, ale také si procvičíte své schopnosti se v angličtině vyjadřovat. Různá cvičení jsou samozřejmostí.

Big City obsahuje více než 40 typů konverzací, které si můžete vyzkoušet např. při pobytu v Londýně. Snazšímu pochopení pomáhají roztomilé komiksové postavičky.

My WordBook je interaktivní zápisník. Pomůže vám vytvořit si vlastní slovník a učit se slovíčka, a to formami, které podporují zapamatování (obrázky, audio).

British Council rovněž vyvíjí aplikace pro Android. Zkuste například zábavnou interaktivní hru Wordshake nebo gramatickou hru Johny Grammar’s Quizmaster. (Aplikace LearnEnglish Elementary a BigCity najdete rovněž pro Android.)

Bližší informace o všech mobilních aplikacích naleznete na http://learnenglish.britishcouncil.org/en/mobile-learning.
Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
3.00