Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | e-Learning | Výukové materiály | Interaktivní pracovní listy z angličtiny a němčiny

Interaktivní pracovní listy z angličtiny a němčiny

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Interaktivní testy, doplňovačky a další materiály pro podporu a oživení výuky angličtiny na I. stupni a němčiny na II. stupni základních škol. Materiály jsou vhodné k práci na počítači nebo interaktivní tabuli.

Interaktivní materiály na stránce www.interakceprozkolu.kvalitne.cz tematicky pokrývají rozsah učiva cizího jazyka podle rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.

Součástí interaktivních cvičení je funkce automatického vyhodnocování zpracovaných úkolů; materiály lze tedy využít při opakování učiva dítěte s rodičem i k samostatné práci žáků.

Interakce jsou výstupem z projektů Státní informační politiky ve vzdělávání, které v roce 2006 realizovalo tehdejší Středisko služeb školám Zlínského kraje a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků.Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (2 reakce na článek):

Petra Valášková dne 27.11.2010 v 03:34
avatar
Tato cvičení jsou výbornou pomůckou při výukce angličtiny na interaktivní tabuli - děti taková výuka baví a navíc si cvičení mohou provádět samy. Velmi doporučuji.
Tereza dne 29.11.2010 v 07:59
avatar
tyhle cvičení jsou vytvořeny pro děti i na doma,ale i do škol.moc vam to doporucuji
děkuju ze tahle cviceni podporujete

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Hodnocení článku
4.35