Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | e-Learning | Studijní texty | E-learningový didaktický kurz moderní angličtiny pro pegagogy

E-learningový didaktický kurz moderní angličtiny pro pegagogy

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

On-line vzdělávací program pro učitele anglického jazyka především na středních a vyšších odborných školách vytvořil Mgr. Milan Šácha.

V teoretické části kurzu nabízí autor náměty a doporučení při organizaci a plánování vyučovacích hodin angličtiny. V praktické části se seznámí učitelé na konkrétních příkladech s různými možnostmi využití textů ve výuce.
Autor sám je zkušený pedagog: angličtinu vyučuje již řadu let. Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, podělit se o zkušenosti nebo požádat o radu, můžete jej oslovit na bees(at)uh.cz.

Výukový program je volně dostupný na stránkách http://mbc.uh.cz.

Tento kurz byl vytvořen v rámci projektu Státní informační politiky ve vzdělávání realizovaného v roce 2006 tehdejším Střediskem služeb školám Zlínského kraje a zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků.Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Hodnocení článku
5.00