Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Soutěž: Sport pro všechny

Soutěž: Sport pro všechny

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Zapojte se do foto soutěže na téma Olympijských a Paralympijských her v Londýně a vyhrajte iPad!

Soutěž pod názvem “Sport pro všechny” organizuje British Council ve spolupráci s Britským velvyslanectvím a Britskou obchodní komorou v Praze. Soutěž je určena studentům středních škol v České republice. Úlohou je vyfotit lidi při sportu, který spojuje, bez ohledu na věk, barvu pleti, pohlaví nebo národnost.

Nejlepší fotografie vybere odborná porota ve složení: Sian MacLeod, britská velvyslankyně v ČR, Kateřina Emmons, sportovní střelkyně a olympijská medailistka, Jan Povýšil, plavec a paralympijský medailista, Jana Žantovská, nezávislá profesionální fotografka a manželka velvyslance ČR ve Velké Británii.

Na výherce čekají atraktivní ceny v podobě iPadu, digitálního fotoaparátu, iPodu a další. Nejkreativnější fotografie budou prezentovány na výstavě v březnu 2012.

Uzávěrka soutěže je 20.12.

Více podrobností o soutěži naleznete na http://www.britishcouncil.org/czechrepublic-2012games.htm.

Pro učitele: Zahrňte fotosoutěž do hodiny angličtiny! Dobrým zdrojem může být i speciální stránka o angličtině a Olympiádě: http://learnenglish.britishcouncil.org/en/english-for-2012. British Council rovněž připravil tematickou stránku pro učitele www.teachingenglish.org.uk/teaching-resources/english-for-2012.

Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
4.00