Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Soutěžte a vyhrajte zájezd do Anglie: City & Guilds English Language Contest 2011

Soutěžte a vyhrajte zájezd do Anglie: City & Guilds English Language Contest 2011

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Jazyková soutěž z angličtiny pro studenty středních škol z Prahy a Středočeského kraje: City & Guilds English Language Contest 2011.

Vážení,

tímto bychom Vám rádi představili a zároveň Vás pozvali k účasti v nové soutěži pro studenty středních škol z anglického jazyka City & Guilds English Language Contest 2011.

Soutěž pořádá britská vzdělávací a certifikační instituce City & Guilds, která v rámci svých akreditovaných testovacích center organizuje mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny. Tyto zkoušky také uznává celá řada českých univerzit (více na http://www.cityandguilds.cz/index.php?cat=5-21-3). Hlavním partnerem soutěže je cestovní kancelář PRO TRAVEL CK, s.r.o., která zajišťuje zájezdy pro školní kolektivy a která věnovala hlavní cenu pro vítěze a jeho učitele. Touto cenou je zájezd do Anglie.

Cílem soutěže je, aby si studenti  3. a 4. ročníků středních škol z Prahy a Středočeského kraje mohli porovnat znalosti s Evropským referenčním rámcem pro jazyky pro úroveň B2.

Soutěž bude probíhat v jedné kategorii a ve dvou kolech - školním a finálovém. Více informací naleznete v dokumentu “Podmínky”.

Pro ty studenty, kteří se umístí na prvních pěti místech, jsou připraveny zajímavé ceny. Tyto ceny dodali partneři: PRO TRAVEL CK, s.r.o, internetové knihkupectví Englishbooks.cz, Jazyková škola Glossa, Jazyková škola Channel Crossings, Jazyková škola English Link, nakladatelství Macmillan, HR Forum a Accenture. Podrobnější informace o cenách naleznete v příloze s označením “Ceny”.

Více informací o podmínkách soutěže a termínů registrace naleznete v dokumentu označeném jako “Podmínky” zde http://cityandguilds.cz/files/docs/newsletter/CZ/2011/Podminky.pdf.

Registrační přihlášku naleznete zde http://cityandguilds.cz/files/docs/newsletter/CZ/2011/Prihlaska.pdf.

Těšíme se na Vaši účast.

Organizační tým City & Guilds

 

Stáhnout přílohu Stáhnout přílohu >> Ceny_728852078.pdf
Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
5.00