Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Příležitosti | The Best Teacher of English Award 2011

The Best Teacher of English Award 2011

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Čtvrtý ročník soutěže o nejlepšího učitele angličtiny.

Vážení,

Nadační fond Prague Post, nezisková organizace, která již téměř 20 let podporuje vzdělávací programy, vyhlašuje v tomto školním roce již čtvrtý ročník ankety The Best Teacher of English Award. Cílem projektu je především zviditelnit nelehkou práci pedagogů základních i středních škol v celé České republice a ocenit jejich každodenní snahu.

Nadačního fond Prague Post si je vědom toho, kolik nadšených a kvalitních pedagogů pracuje na našich školách a kteří realizují aktivity, kterými dovedou zlepšit a ozvláštnit výuku angličtiny, zvýšit zájem žáků a studentů o výuku. Většina laické veřejnosti nemá příliš velkou povědomost o současném školství. Tuto anketu chápeme i jako příležitost tuto situaci změnit.

Pojďte se s námi podělit o Vaše zkušenosti, pomozte všem Vašim kolegům zvýšit společenskou prestiž učitelského povolání.
Kromě věcných i peněžitých cen pro tým nejlepších učitelů plánujeme zveřejnit jména vítězů i jejich škol v médiích s cílem vyvolat diskusi o učitelském povolání jako takovém, ukázat veřejnosti zajímavé pedagogické metody a postupy, zvýšit zájem veřejnosti o školství, informovat o současných možnostech i úskalích, na které ve své praxi pedagogové narážejí.

Ráda bych Vás touto cestou vyzvala, abyste přihlásili sebe nebo Vaše aktivní kolegy, učitele angličtiny, do čtvrtého ročníku soutěže The Best Teacher of English Award. Bližší informace a přihlášku získáte na www.ppef.cz, případně na emailu: education@praguepost.com

Partnery projektu jsou: Americká ambasáda v Praze, vydavatelství Macmillan, Wattsenglish a www.helpforenglish.cz

Těšíme se na Vaše přihlášky!

Šimona Müllerová
Koordinátorka vzdělávacích programů
Nadační fond Prague Post
www.ppef.cz

The Best Teacher of English Award 2011

Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
5.00