Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Příležitosti | Startuje soutěž o nejlepšího učitele angličtiny 2012

Startuje soutěž o nejlepšího učitele angličtiny 2012

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Již pátý ročník soutěže The Best Teacher of English vyhlašuje v těchto dnech Nadační fond Prague Post ve spolupráci s vydavatelstvím Macmillan a Americkou ambasádou v Praze. Letos musí učitelům napsat doporučující dopis přímo jejich žáci a podmínkou je také videonahrávka z výuky. Přihlášky mohou učitelé posílat až do 9. prosince, vítěze již tradičně oznámí odborná porota v dubnu v Americkém centru v Praze.

„O soutěž je rok od roku větší zájem,“ potvrzuje Šimona Müllerová z Nadačního fondu Prague Post (PPEF). „Naším cílem je nejen ocenit práci učitelů-angličtinářů, ale také představit veřejnosti nové pedagogické metody a postupy, které se na školách při výuce angličtiny využívají.“ Právě znalost angličtiny je totiž podle ní v současném světě téměř nepostradatelná.

Do soutěže se mohou přihlásit učitelé angličtiny ze základních i středních škol. Přihlášku společně s profesním životopisem, doporučujícím dopisem od žáků a také videonahrávkou z jedné vyučovací hodiny musí do 9. prosince zaslat na adresu PPEF. Veškeré informace včetně přihlášek jsou zájemcům k dispozici na webu Nadačního fondu Prague Post www.ppef.cz. Ve druhém kole pak všechny finalisty přímo v hodinách prověří a zhodnotí odborná porota, složená z pedagogů a metodiků. Nejlepší učitel angličtiny bude vyhlášen v březnu 2013 v Americkém centru v Praze.

Kontakt pro bližší informace:
Šimona Müllerová
Director
The Prague Post Endowment Fund
Štěpánská 20 110 00 Praha 1
e-mail: education@praguepost.com
telefon: +420 736 765 154
web: www.ppef.cz

Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
5.00