Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Kalendář akcí | Vyhlášení výsledků soutěže o nejlepšího učitele angličtiny za rok 2012 - 26. března 2013 v Praze

Vyhlášení výsledků soutěže o nejlepšího učitele angličtiny za rok 2012 - 26. března 2013 v Praze

Velikost písma: Decrease font Enlarge font

Dne 26. 3. 2013 v 11:00 se v prostorách Amerického centra, Tržiště 13, Praha 1, uskuteční slavnostní vyhlášení pátého ročníku celorepublikové soutěže o nejlepšího učitele angličtiny – The Best Teacher of English 2012.

Soutěž od roku 2008 vyhlašuje Nadační fond Prague Post (PPEF) ve spolupráci s Americkou ambasádou v Praze, aby ocenil a poukázal na ty učitele angličtiny, kteří přirozeně motivují své studenty ke studiu, používají nových metod výuky, věnují studentům nadstandardní péči a především používají správné metodické postupy a jejich hodiny rozvíjejí jazykové dovednosti tím nejefektivnějším způsobem. Učitelé jsou nominováni svými studenty, kolegy, řediteli škol i rodiči studentů.

Za poslední čtyři roky PPEF ocenil 18 učitelů v celé zemi. „Cíl projektu je právě v hledání a oceňování pedagogů, kteří i přes neduhy a slabiny českého školského systému podávají v práci znatelně nadprůměrný výkon,” vysvětluje Alena Fialová, členka odborné komise The Best Teacher of English, která vybírá jedinečné učitele.

Slavnostního vyhlášení se účastní Ondřej Liška, bývalý ministr školství, Kasia Pilat, redaktorka týdeníku The Prague Post, Robert Zimmerman konzul pro kulturu a tisk Amerického velvyslanectví a držitelka ceny The Best Teacher of English 2011 Soňa Morávková.

Pro potvrzení účasti na vyhlášení a více informací o projektu pište na education@praguepost.com. Další informace o soutěži a o Nadačním fondu Prague Post se dozvíte na www.ppef.cz

Hlavním partnerem projektu je Americké velvyslanectví v Praze.

Stáhnout přílohu Stáhnout přílohu >> program_vyhlaseni_294120464.pdf
Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
0