Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Co se děje? | Shadowing program pro vzdělávací instituce v Ústeckém kraji

Shadowing program pro vzdělávací instituce v Ústeckém kraji

Velikost písma: Decrease font Enlarge font

V říjnu loňského roku byl zahájen projekt Shadowing program pro vzdělávací instituce v Ústeckém kraji pod registračním číslem CZ.1.07/3.2.06/03.0036. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Přináší jedinečnou možnost pro lektory anglického jazyka či odborných předmětů vyučovaných v angličtině a manažery dalšího vzdělávání čerpat zkušenosti od jejich zahraničních protějšků. Metodou stínování lektorů a manažerů dalšího vzdělávání v jeho samotném procesu a při řízení instituce budou čeští a zahraniční účastníci pracovat na zlepšení kvality dalšího vzdělávání poskytovaného vzdělávacími institucemi v Ústeckém kraji.

Na realizaci projektu se podílejí tři vzdělávací instituce z Ústeckého kraje. Jejich zahraniční protějšky budou vybrány na základě výběrového řízení. Požadavky na zahraniční odborníky specifikovali sami vedoucí pracovníci českých vzdělávacích institucí, a to na základě svých „slabých míst“, která by chtěli pomocí projektu posílit, čímž bude dosaženo maximálního efektu.

Samotné stínování začne v několika následujících měsících a bude mít podobu dvanácti denních shadowing programů. Tandem lektorů a manažerů dalšího vzdělávání přinese přinejmenším výměnu zkušeností a postupů doplněných o zpětnou vazbu, nejlépe pak zlepšení celkové úrovně lektorů a manažerů u nás. Projekt může též umožnit vznik mini partnerství českých a zahraničních vzdělávacích institucí.

Zprávu zaslala paní Mgr. Miluše Dubjaková ze společnosti ELVIJA s.r.o.

logolink.jpg

Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
0