Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Co se děje? | Tisíce lidí vybrali 100 nejlepších blogů ze zahraničních pobytů

Tisíce lidí vybrali 100 nejlepších blogů ze zahraničních pobytů

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Jazykový blog Lexiophiles ve spolupráci s jazykovým portálem bab.la zveřejnili výsledky letošní soutěže „Top 100 International Exchange and Experience Blogs”, neboli „IX13”. Seznam zahrnuje 100 nejlepších blogů o životě v zahraničí a je založen na hlasech tisíců čtenářů z celého světa.

Čtenáři blogu Lexiophiles a uživatelé portálu bab.la nominovali 300 blogů o zkušenostech ze zahraničí, čímž překonali loňský rekord. Nejlepší 3 blogy – Frussian Lit, A Foot in Two Campos a The Bike Wife – jsou skvělými příklady blogů, ze kterých čiší radosti, výzvy a zajímavé objevy, které přináší studium nebo práce v cizí zemi. Mladá Britka cestující po celém světě, anglická dáma učící se španělštinu a dívka z Kalifornie na Novém Zélandu – tři nejlepší blogy nám ukazují jen některé příběhy a dobrodružství, která se dají v cizině zažít.

„Vážně cítíte tu oddanost, kterou lidé dávají do sdílení svých zážitků s rodinami, přáteli a čtenáři. A čtenáři je podporují, ne jen hlasováním, ale také stovkami komentářů, tweetů a příspěvků na Facebooku,” říká Meri Sorgaard, manažerka projektu IX13. „Všechny blogy mají jedno společné: Nadšení pro život v zahraničí. Doufáme, že zážitky bloggerů budou motivovat další lidi k tomu, aby se vydali studovat nebo pracovat do zahraničí a příští rok bude do soutěže nominováno ještě více blogů.”

Žebříček 100 nejlepších blogů včetně Google mapy, na které jsou vyznačeny současné zahraniční domovy bloggerů, najdete zde: http://en.bab.la/news/top-100-international-exchange-experience-blogs-2013

O blogu Lexiophiles a portálu bab.la:

Jazykový blog Lexiophiles (http://www.lexiophiles.com) je provozován jazykovým portálem bab.la. Blog Lexiophiles je zdrojem informací o tématech spojených s jazyky a kulturou. Autoři píší jak v angličtině, tak v cizích jazycích.

bab.la (http://bab.la/) je interaktivní jazykový portál, který zcela zdarma nabízí překladové slovníky, učení slovíček a jazykové testy a hry. V současné době je dostupný ve 24 jazycích (anglicky, arabsky, čínsky, dánsky, v esperantu, finsky, francouzsky, hindsky, indonésky, italsky, japonsky, korejsky, maďarsky, německy, nizozemsky, norsky, polsky, portugalsky, rumunsky, rusky, svahilsky, španělsky, švédsky a turecky) a běží na modelu wiki, což uživatelům umožňuje spoluvytvářet obsah a poskytovat zpětnou vazbu. bab.la byla založena v roce 2007 Dr. Andreasem Schroeterem a Patrikem Ueckerem.

Kontakt

 

 

Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
0