Novinky e-mailem
E-mailová adresa:
Anketa: Oblíbené formy studia jazyků
Kterou formu studia jazyka preferujete?
Zajímavosti:
Potřebujete nový web ? Tvorba webových stránek od NewLogic.cz splní vaše očekávání. Velký výběr a nízké ceny to jsou originálních parfémy od Parfumery.cz Find the best place for your stay in Prague Luxury Hotels in Czech.
Domů | Akce | Co se děje? | Co takhle udělat si místo prázdnin „plniny“? Tedy pokud jde o cizí jazyky.

Co takhle udělat si místo prázdnin „plniny“? Tedy pokud jde o cizí jazyky.

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Letní kurzy jsou v plném proudu, proto neváhejte a začněte studovat ještě dnes.

V dnešní době se znalost cizího jazyka stala takřka povinností. Pro někoho může být až s podivem, jak rychle se tento požadavek stal běžnou součástí podmínek při přijetí do zaměstnání. Ještě před dvaceti lety byla nutná znalost cizího jazyka pouze u předních manažerů firem.  Dnes je už však jen málo zaměstnavatelů, kteří nevyžadují po svých pracovnících znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni.

Někteří však neměli možnost naučit se například angličtinu ve škole, jiným zas nepřišlo důležité dávat během výuky pozor. Řešením, jak tyto jazykové mezery dohnat, jsou jazykové kurzy. Nabídka těchto kurzů stále roste, ovšem jejich kvalita je značně rozdílná. Jak tedy vybrat správnou jazykovou školu nebo kurz? Máme pro vás tip! Jednou z osvědčených a oblíbených jazykových škol, kterou mohou zájemci o výuku cizích jazyků využít, je Jazykové centrum Correct.

Tato škola sídlí v samém centru Brna a nabízí jednu z nejširších možností výběru výuky cizích jazyků ve městě. Kromě dnes již klasických kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny nabízí výuku také méně tradičních jazyků, mimo jiné finštiny, řečtiny, chorvatštiny, hebrejštiny a nově také egyptštiny. Velmi oblíbené jsou rovněž kurzy češtiny pro cizince. Zájemci o studium si mohou navíc vybrat různé formy výuky, kterou zajišťují jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí. Je možné navštěvovat klasické jazykové kurzy pro maximálně 8 studentů, ale lze také využít možnosti individuální či firemní výuky. 

Jazykové centrum Correct kromě těchto dnes již klasických jazykových kurzů nabízí také studium během letních prázdnin. Zájemcům nabízí dvojí typ studia – intenzivní nebo „celoprázdninové“. Intenzivní kurzy se zaměřují především na efektivitu a prohloubení znalostí vybraného jazyka, oproti tomu „celoprázdninové“ kurzy mají za úkol upevnit již dříve získané znalosti a udržet zájemce o kurz v „kontaktu“ s cizím jazykem.

Možnosti výběru kurzů a forem výuky jsou tedy v případě jazykové školy v rámci centra Correct velké. Nabízí širokou nabídku světových jazyků, kterou zajišťují zkušení čeští i rodilí lektoři a zájemci si mohou vybrat přesně ten typ studia, který bude vyhovovat jim i jejich peněžence. Nač tedy váhat, přijďte se naučit cizí jazyk, zvyšte své šance na trhu práce!

Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komentáře (0 reakce na článek):

Vložit komentář k tomuto článku comment


překlady a překladatelé
Témata
Zatím žádná témata k tomuto článku.
Hodnocení článku
5.00